WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR BRACEID

Oferujemy najwyższej jakości zaopatrzenie ortopedyczne, wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej. Dlatego też uznaliśmy, iż jest to najlepszy partner do współpracy.

CAMBIOMED to zespół ludzi, dla których praca z pacjentem jest prawdziwą pasją. Kilkanaście lat doświadczenia w dziedzinie ortopedii dało nam pewność, że doskonale się rozumiemy i uzupełniamy, a co za tym idzie efektywnie współpracujemy na rzecz naszych pacjentów.

Setki skomplikowanych i mniej skomplikowanych przypadków medycznych oraz godziny spędzone na rozmowach z lekarzami i i fizjoterapeutami uświadczyły nas w przekonaniu, że na polskim rynku brakuje bardzo dobrego sprzętu, będącego jednocześnie dostępnym cenowo dla każdego.

Poszukiwania ortez optymalnych zajęło nam sporo czasu, ale dziś wiemy, że jesteśmy w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego pacjenta, nie obciążając przy tym znacznie jego budżetu.

Oferujemy najwyższej jakości zaopatrzenie ortopedyczne, wyprodukowane wyłącznie na terenie Unii Europejskiej. Producent spełnia szereg unijnych wymogów, nie tylko w kwestii produkcji, zarządzania jakością, ale i obsługi klienta – i dlatego też uznaliśmy, iż jest to najlepszy partner do współpracy.

Mamy możliwość wglądu w każdy etap produkcji i co najważniejsze dla nas, mamy realny wpływ na ewentualne modyfikacje produktów, co pozwala nam idealnie dopasować zaopatrzenia ortopedycznego do potrzeb naszych pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.